AmadaXtreme

 

 

Firma AmadaXtreme to producent wysokiej jakości amortyzatorów, które produkowane są na Tajlandii oraz w Japonii przy użyciu najwyższej jakości stali i stopów aluminium.
 

W przeciwieństwie do amortyzatorów produkowanych w Indiach, Chinach,Meksyku czy na Tajwanie  - AmadaXtreme ma na swoim fake uhren kaufen koncie wiele zwycięstw w rajdach terenowych na przestrzeni 10 lat startów w imprezach Offroad. 
 

Audemars Piguet Replica Watches

AmadaXtreme  -  Suspension for the Future:
 

Championship:

replica patek philippe

> Tough Tracks 4x4 Challenge 2011 Australia
 

> RFC China 2010 Champion
 

> Borneo Safari 2009 Malaysia
 

> Outback Challenge 2007 Australia
 

> Rainforest Challenge 2007 Malaysia
 

> Thailand Offroad Troophy Challenge 2007
 

> Rainforest Challenge 2002 Malaysia
 

 

AmadaXtreme ma ponad 20 letnie doświadczenia w budowie amortyzatorów  Jest profesjonalną, dobrze zorganizowaną i doświadczoną firmą specjalizującą się w produkcji szerokiej gamy amortyzatorów dla samochodów 4x4, offroad style oraz OEM. Technicy zespołu AmadaXtreme mają 20 letnie doświadczenie w projektowaniu i budowaniu amortyzatorów przy użyciu najwyższej jakości podzespołów. AmadaXtreme pracuje w kooperacji z firmą Superior Engineering Australia w zakresie projektowania, budowy, regulacji i strojenia amortyzatorów tak aby dostosować je do wymagających warunków rynku australijskiego. W związku z powyższym jesteśmy przekonani, że możemy dostarczyć Państwu produkt, który w pełni spełni Państwa oczekiwania. Więcej informacji o historii firmy: