DBA - Disc Brake Australia

TARCZE HAMULCOWE DBA SERIA 4X4 SURVIVAL PRZEZNACZONE DO AUT 4X4 I SUV

Historia firmy DBA

 

Disc Brakes Australia jest firmą australijską, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości tarcz hamulcowych – od tarcz na pierwszy montaż po tarcze wyczynowe.
 Od ponad 30 lat DBA dostarcza wyczynowe tarcze hamulcowe ze swojego miejsca produkcji w Sydney w Australii. DBA jest najczęściej nagradzanym australijskim producentem części motoryzacyjnych zdobywając prestiżową nagrodę AAAA Gold Manufacturer Award dziewięć razy.

repliche orologi

Cechy tarcz DBA

 rolex replica orologi

„Kangaroo Paw”


replicas relojes hublot

Pod wpływem inspiracji płynących z serca Australii DBA stworzyło wzór kanałów wentylacyjnych „Kangaroo Paw” . Ten chroniony patentem system umożliwia znacznie wydajniejsze chłodzenie i utrzymywanie tarczy w niższej replicas relojes españa temperaturze podczas wysokich obciążeń przy hamowaniu w każdych warunkach.


Poprzez zastosowanie 144 słupków o kształcie rombu i kropli wody zamiast klasycznych prostych kanałów wentylacyjnych, konstrukcja tarczy oferuje zwiększoną wydajność odprowadzania ciepła nawet o 20% w stosunku do większości klasycznie zbudowanych wentylowanych tarcz hamulcowych.

Konstrukcja kanałów wentylacyjnych o wzorze „Kangaroo Paw” poza lepszym chłodzeniem stanowi lepsze rozwiązanie konstrukcyjne i pewniejsze oparcie dla powierzchni trących tarczy. Pozwala to tarczy zachować niezmienny kształt i znacznie większą równość powierzchni w stosunku do klasycznych tarcz wentylowanych prostymi kanałami w których powierzchnia tarczy pod wpływem wysokiej temperatury może się odkształcać poprzez tworzenie się wybrzuszeń lub wklęśnięć pomiędzy kanałami.


Słupki konstrukcji „Kangaroo Paw” rozmieszczone są równomiernie na całej powierzchni tarczy stanowiąc pewniejszą i stabilniejszą konstrukcję, która poza zwiększoną wytrzymałością oferuje również stabilniejszą pracę.

panerai replica

 

 

 

Wentylacja oparta na wzorze „Kangaroo Paw”


 

 

Kliknij w interesującą się wersję tarczy 

 

DBA 4x4 Survival series DBA X-GOLD Street series DBA XS HD Series

  

KATALOG (pdf 9,5 MB): 

 

CENNIK 

Jeżeli nie znalazłeś swojego modelu auta w w/w ofercie skontaktuj się z nami w tej sprawie.