Superior Engineering

replika orak        

 

 

 

Firma Superior Engineering powstała w 2002 roku w stanie Queensland w miejscowości Warner na północ od Brisbane. Obecnie jest najprawdopodobniej najbardziej rozpoznawalną marką w Australii w dziedzinie produkcji i dystrybucji tuningowych części do ekstremalnego offroadu.


Firma Superior Engineering dysponuje zakładem o powierzchni 1200 m2 w Burpengary w stanie Queensland, w którym zajmuje się między innymi profesjonalnym montażem zawieszeń, budową elementów zawieszenia i układu kierowniczego. 
Zakład dysponuje bogatym parkiem maszynowym zawierającym urządzenia sterowane numerycznie (CNC).W skład parku maszynowego wchodzą: prasy, wytłaczarki, profesjonalne urządzenia spawalnicze, tokarki, giętarki etc.


Firma Superior Engineering zaprojektowała i opatentowała wiele rozwiązań, które pozwoliły osiągnąć najwyższe lokaty w prestiżowych rajdach samochodów 4x4 w Australii.  Dla zawieszeń sprężynowych powstały miedzy innymi wahacze typu Super Flex, które zrewolucjonizowały trójwahaczowe konstrukcje zawieszeń w samochodach 4x4.


Superior Engineering dysponuje najnowszym oprogramowaniem CAD i jest w stanie zaprojektować i wykonać części na indywidualne zamowienie.
Obecnie Superior Engineering oferuje swoje produkty na całym świecie poprzez sieć dystrybutorów, teraz również w Polsce.  Pracownicy i współpracownicy firmy Superior Engineering są użytkownikami samochodów 4x4, których używają na codzień lub biorą czynny udział w zawodach i rajdach 4x4. Oznacza to, że są dobrymi doradcami gotowymi podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w celu optymalnej konfiguracji Twojego samochodu.

Z wizytą w Superior Engineering:

relogios rolex replicas

Audemars Piguet Replica
 

 

Wybrane produkty: