amortyzatory gazowe

« Informacja o produktach

 

 

 

WYTRZYMAŁA DWURUROWA KONSTRUKCJA

 

            Zaletami tego rozwiązania  są :

Większa ilość oleju w stosunku do amortyzatora jednorurowego o tej samej średnicy tłoka, co wpływa na lepsze chłodzenie pracujących elementów, oraz zwiększona ochrona amortyzatora.

 

AZOTOWA PODUSZKA GAZOWA

 

            Poduszka gazowa wspomaga przepływ Prada Replica Handbags oleju pomiędzy cylindrem roboczym a komorą wyrównawczą co skutecznie eliminuje drgania przyczyniając się do lepszego prowadzenia samochodu.

            W amortyzatorach firmy Dobinsons  zastosowano azot jako gaz tłumiący co eliminuje zjawisko pienienia się oleju utrzymując optymalną jego lepkość dla warunków pracy i w efekcie podnosząc znacznie sprawność tego elementu.

omega replica watches

TEFLONOWE PIERŚCIENIE TŁOKÓW

 

            Pierścienie tłokowe amortyzatorów firmy Dobinsons  wykonane są z teflonu co poprzez zminimalizowanie oporów tarcie obniża temperaturę tłoczenia oleju przyczyniając się do jeszcze sprawniejszej pracy amortyzatora.

 

 

KONTROLA DOBICIA AMORTYZATORA

 

            Amortyzatory Dobinsons wyposażone są w odbojniki, które niwelują skutki „dobicia” amortyzatora.

 

 

PROJEKT I WYKONANIE

 

            Amortyzatory Dobinsons  zostały zaprojektowane i wykonane przez inżynierów z ponad 30-to letnim doświadczeniem, którzy pracowali nad uzyskaniem  najlepszych osiągów zarówno na asfalcie jak i w terenie.

 

SYSTEM ZAWORÓW DŁAWIĄCYCH

 

            Konstrukcja zaworów dławiących pozwala na kontrolę procesu tłumienia i pozawala na rekordowo szybką reakcję w każdej sytuacji na drodze podnosząc bezpieczeństwo, komfort i przyjemność z jazdy.

 

 POWŁOKA LAKIERNICZA

 

 

            Amortyzatory Dobinsons pokryte są dwuskładnikowym lakierem poliuretanowym, gwarantującym wytrzymałą i odporną na uszkodzenia powierzchnię, która zabezpiecza elementy amortyzatora wydłużając ich żywotność.

www.mowatch.org

           


 

 

 

« Informacja o produktach