Amortyzatory SRC

 

 

Linia PERFORMANCE R series z 30 stopniową regulacją 
 
Amortyzatory tej serii są jednymi z najlepiej zaprojektowanych i wykonanych na australijskim rynku. Zbudowane są z komponentów najwyższej jakości, w pełni rozbieralne i serwisowalne- mogą być ustawione według zapotrzebowania klienta i przygotowane do pracy w najcięższych warunkach.
 
KONSTRUKCJA:
 
Amortyzatory SRC posiadają konstrukcję jednorurową o średnicy cylindra 52 mm, w którym pracuje tłoczysko o średnicy 46 mm osadzone na 22 mm trzpieniu. Parametry te gwarantują prawidłową i stabilną pracę nawet w najcięższych samochodach terenowych a możliwość regulacji pozwala dostroić precyzyjnie zawieszenie w zależności od potrzeb.Regulacja siły dobicia i odbicia odbywa się w prosty sposób za pośrednictwem uhren replicas aluminiowego pokrętła umieszczonego na zbiorniku zewnętrznym, rozwiązanie to daje lepszą ochronę przed uszkodzeniem mechanicznym regulatora. Amortyzatory dysponują bardzo szerokim bo aż 30 stopniowym zakresem regulacji co przekłada się na możliwość bardzo precyzyjnego ustawienia pracy amortyzatora według własnych potrzeb.Amortyzatory SRC nabite są azotem, który zapobiega pienieniu się oleju i podnosi jego zakres temperatury pracy co przekłada się na dużo dłuższe zachowanie pełnych parametrów pracy amortyzatora podczas długie jazdy w ekstremalnych warunkach .Amortyzatory SRC wyposażone są w uszczelniacze z uwodornionego kauczuku nitrylowego (HNBR) , które są w stanie wytrzymać 70 godzin pracy w temperaturze 150°C- daje to olbrzymią przewagę nad innymi amortyzatorami wyposażonymi w standardowe uszczelniacze. Mocowania amortyzatorów wykonane są z utwardzonej stali (szpilki i przeguby typu uniball) i przystosowane do fabrycznych mocowań. Zbiornik zewnętrzny połączony jest z cylindrem roboczym amortyzatora teflonowym przewodem o średnicy 10 mm dodatkowo zabezpieczony przed uszkodzeniem stalowym oplotem.

 

 

NISSAN PATROL

 

Amortyzatory serii Nissan SRC Performance-R  wyposażone są w dodatkowy zbiornik o długości 240mm dla zapewnienia większej ilości gazu Nitrogen


Przednie amortyzatory pasują do oryginalnych mocowań , zbiornik montowany jest na specjalnym uchwycie montowanym do łoża sprężyny (patrz zdjęcie poniżej)

 

 

Tylne amortyzatory montowane są w fabryczne uchwyty, dodatkowy zbiornik umieszczony jest na górnym wachaczu lub na specjalnej płycie montowanej do zbiornika paliwa.(zdjęcie poniżej)Amortyzatory SRC do auta Nissan Patrol produkowane są w trzech rodzajach o następujących wymiarach:

 

Przeznaczone do liftu 3"

-przedni 560mm rozłożony – 328mm złożony
-tylny    700mm rozłożony – 423mm złożony

 

 

Przeznaczone do liftu 4"-5"
-przedni 611mm rozłożony – 353mm złożony
-tylny    763mm rozłożony – 455mm złożony

 

 

Przeznaczone do liftu 6"

-przedni 708mm rozłożony – 401mm złożony
-tylny   826mm rozłożony – 485mm złożony

 

Zapytaj o dostępność i cenę